Księgowa Kalisz

Czy łatwo trafić do księgowej – lokalizacja biura księgowego.

wypełnianie dokumentuDokonując wyboru biura księgowego musimy przemyśleć wiele aspektów, gdyż bardzo często wiąże się to z nawiązaniem dłuższej współpracy między księgowym a korzystającym z jego usług. Taka współpraca może trwać 1 miesiąc, 1 rok ale zazwyczaj nawet kilka czy kilkanaście lat.

Wśród wielu czynników wpływających na trwałość opisanej powyżej współpracy na jedno z ważniejszych miejsc wysuwa się komfort przedsiębiorcy. W obecnych czasach dużej konkurencji pomiędzy firmami rachunkowymi  ważna jest odpowiednia lokalizacja biura. Dlaczego? Ponieważ jest to istotne zarówno ze strony prowadzących biuro rachunkowe jak i klientów.

Dlaczego lokalizacja jest ważna?

Zakładając tradycyjne biuro rachunkowe, musimy przemyśleć gdzie ulokować jego siedzibę. W gruncie rzeczy nie jest to sprawa prosta. Na pewno powinno być to miejsce łatwe do odnalezienia. Co jeszcze? Musi się  cieszyć dogodną lokalizacją oraz łatwością dotarcia do niego przez potencjalnych klientów. Taką, dobrą lokalizację posiada dla przykładu biuro księgowe Kalisz mające swą siedzibę na ulicy Kazimierzowskiej 24/5 oraz Mickiewicza 25/2.

Według badań niemal 90% przedsiębiorców decydujących się na skorzystanie z usług księgowych, oprócz jakości usług zwraca także uwagę na  jego lokalizację. Zadają sobie oni pytania: „Czy będzie blisko ich siedziby firmy lub domu? Czy będzie mieściło się w odległości 10 km?”  Nikt nie poświęcać przecież godzinę lub więcej na dojazd. Sytuacja wygląda inaczej, gdy decydujemy się na księgowość internetową. Wtedy dostarczanie dokumentów odbywa się za pośrednictwem protokołów sieciowych. W takich warunkach można pomyśleć przede wsystkim o kosztach. No i o szybkim i zwielokrotnionym dostępie do Internetu.

Jak wynika z przeprowadzonych badań na 100 poddanych badaniu osób, dla 90 z nich lokalizacja biura księgowego jest ważną kwestią. Dlatego należy dobrze ją przemyśleć i zdecydować się na miejsce najbardziej  odpowiednie.

0 comments on “Czy łatwo trafić do księgowej – lokalizacja biura księgowego.Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *