Opinie Ksiegowa Krakow

Księgowość Komputer

W KTÓRYCH CENTRACH HANDLOWYCH ZŁOŻYSZ PIT W KRAKOWIE?

Po raz kolejny Ministerstwo Finansów uruchomiło akcję „Szybki PIT„, dzięki której będzie można złożyć deklarację podatkową przez internet. W tym roku na rozliczenie  mamy czas do 2 maja 2016 r. ze względu na fakt że 30 kwietnia wypada w sobotę.
Warto pamiętać, że wiele księgowych i biur rachunkowych z Krakowa w promocyjnych cenach oferują rozliczenia PIT-u.

Koniecznie sprawdź terminy składania deklaracji podatkowych.

Dodatkowo Ministerstwo Finansów uruchomiło w tym roku specjalną atrakcję! Jaką? Okazuje się, że już nie trzeba stać w kolejkach w Urzędach Skarbowych lecz spokojnie podczas zakupów można złożyć PIT w jednej z krakowskich Galerii. Jeśli masz nie wiesz jak, to na miejscu można zapytać o opinię księgowej.

Gdzię mogę złożyć deklarację poza placówkami urzędów?

Sprawa jest prosta – należy wybrać jedną z poniższych galerii handlowych:

  • Galeria Kraków
  • CH Czyżyny
  • M1 Kraków

Panuje przekonanie, że  powodu uruchomienia akcji „szybki PIT” w tym roku nie powinno być problemów ze złożeniem deklaracji. Powodów jest wiele. Dostępność nowych punktów czy fakt, że galerie pracują do późnych godzin wieczornych oraz w weekendy.

Dla osób które wolą oszczędzić czas najlepszym wyjściem jest złożenie PIT-u przez Internet. Warto pamiętać,  żeby wcześniej zweryfikować jego poprawność i zapytać o opinie wirtualne biuro Kraków. To wskazane działanie ma na celu uniknięcie korekt i w przypadku nadpłaty podatku skrócenie czasu jego zwrotu. Innymi słowy – to się opłaca.