Strona internetowa jest ważnym narzędziem dla firm, ponieważ umożliwia im wiele korzyści, takie jak:

 1. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców: Strona internetowa pozwala firmie dotrzeć do większej liczby odbiorców, niż mogłaby to zrobić poprzez tradycyjne metody reklamy, takie jak reklama w prasie czy radiu.
 2. Wzmocnienie wizerunku firmy: Strona internetowa jest ważnym elementem budowania wizerunku firmy, ponieważ pozwala na prezentację oferty i historii firmy, oraz jej pozytywnego wizerunku.
 3. Ułatwienie komunikacji z klientami: Strona internetowa umożliwia firmie szybkie i łatwe dotarcie do swoich klientów, co ułatwia komunikację i budowanie trwałych relacji z nimi.
 4. Rozszerzenie działalności: Strona internetowa pozwala firmie na rozszerzenie swojej działalności

CZY ŁATWO TRAFIĆ DO KSIĘGOWEJ – LOKALIZACJA BIURA KSIĘGOWEGO.

Dokonując wyboru biura księgowego lub wirtualnego biura musimy przemyśleć wiele aspektów, gdyż bardzo często wiąże się to z nawiązaniem dłuższej współpracy między księgowym a korzystającym z tych usług. Taka współpraca może trwać 1 miesiąc, 1 rok a może nawet kilka lat.

Ważna jest tutaj odpowiednia lokalizacja biura księgowego, która jest istotna zarówno ze strony prowadzących biuro rachunkowe jak i przedsiębiorcy.

Jeśli decydujemy się założyć tradycyjne biuro rachunkowe, musimy przemyśleć gdzie ulokować jego siedzibę. W gruncie rzeczy nie jest to sprawa prosta. Na pewno powinno być to miejsce dobrze rozpoznawane przez mieszkańców, cieszące się dogodną lokalizacją oraz łatwością dotarcia do niego przez potencjalnych klientów. Taką dobrą lokalizację posiada biuro księgowe Kalisz mające swą siedzibę na ulicy Kazimierzowskiej 24/5 oraz Mickiewicza 25/2.

Prawie 90% przedsiębiorców decydujących się na skorzystanie z usług księgowych, oprócz jakości usług zwraca także uwagę na lokalizację owego biura. Czy będzie blisko ich siedziby firmy lub domu, czy nie będzie mieściło się w odległości 10 km od nich aby nie poświęcić średnio 1 godzinę, na dojazd. Sytuacja wygląda inaczej, gdy decydujemy się na księgowość internetową. Wtedy dostarczanie dokumentów odbywa się za pośrednictwem internetu.

Jak wynika z przeprowadzonych badań na 100 poddanych badaniu osób, dla 90 z nich lokalizacja biura księgowego jest ważną kwestią. Dlatego należy dobrze ją przemyśleć i zdecydować się na miejsce najbardziej nam odpowiadające.

Jak stworzyć stronę internetową firmy?

Istnieje kilka sposobów na stworzenie strony internetowej dla firmy:

 1. Samodzielne stworzenie strony: Można skorzystać z darmowych lub płatnych narzędzi do tworzenia stron internetowych, takich jak WordPress, Wix, Weebly, itp. Te narzędzia udostępniają szablony projektów, dzięki którym można stworzyć prostą stronę internetową bez znajomości języka programowania.
 2. Skorzystanie z usług freelancera lub agencji: Można również zatrudnić freelancera lub agencję, która pomoże w stworzeniu strony internetowej zgodnie z wymaganiami firmy.
 3. Zatrudnienie specjalisty: Można również zatrudnić specjalistę (np. webdevelopera) do stworzenia strony internetowej od podstaw, zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy.

Aby stworzyć skuteczną stronę internetową, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak:

 • cel strony
 • konkurencję
 • potrzeby klientów
 • zgodność z wymaganiami SEO
 • responsywność
 • przejrzystość

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt stworzenia strony internetowej może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, funkcjonalności i technologii, które są używane. Koszt stworzenia prostego landing page czy wizytówki będzie znacznie niższy niż stworzenie sklepu internetowego czy platformy SaaS.

W przypadku samodzielnego stworzenia strony za pomocą narzędzi do tworzenia stron internetowych, koszt może być niski lub wręcz zerowy, ponieważ wiele narzędzi jest darmowych lub oferuje tanie opcje płatne. Natomiast, jeżeli chcemy skorzystać z usług freelancera lub agencji, koszt może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od skomplikowania projektu i doświadczenia specjalistów.

Zlecając stworzenie strony internetowej profesjonalnemu zespołowi, koszt może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od zakresu prac i wykorzystanych technologii.

Koszt utrzymania strony internetowej jest również ważny, jest to koszt hosting, opieki nad nią, aktualizacji czy też potrzebnej rozbudowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *