Gumraod

Uwaga redaktora: jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o Gumroad, nasze następne publiczne spotkanie zarządu odbędzie się 16 grudnia o 11PT. Zapisz się tutaj, aby dowiedzieć się o ważniejszych zmianach, które sprawią, że Gumroad będzie prostszy i potężniejszy!

W 2011 roku Gumroad rozpoczął działalność jako miejsce do przesyłania i sprzedaży plików.

Od tego czasu wiele się zmieniło, między innymi to, że większość ludzi nie myśli już o plikach, ale o treści, społeczności i umiejętnościach.

Z czasem doprowadziło to do tego, że Gumroad czuł się ograniczony. Gumroad rozwinął się, aby wspierać społeczności Discord, warsztaty osobiste, filmy asynchroniczne, grupowe zadania domowe, zadania klasowe i wiele innych.

Chcemy wspierać to wszystko. Przedstawiamy: nasz nowy edytor treści, który jest teraz w publicznej wersji beta:

Edytor treści pozwala tworzyć o wiele bardziej dynamiczne doświadczenia związane z konsumpcją produktów. Łatwo jest dodać tekst pośredni do instrukcji, link do zewnętrznego zasobu lub po prostu powiedzieć „dziękuję” w miejscu, w którym każdy klient to zobaczy. Osadzaj pliki, wideo, audio, PDF-y i inne:

Jest to opt-in, więc odwiedź dowolną stronę edycji produktu, aby ją włączyć. Po włączeniu będzie działać dla wszystkich konsumentów, w tym tych, którzy konsumują za pomocą aplikacji Gumroad’s iOS i Android Library:

Przed nami jeszcze wiele innych możliwości, w tym możliwość dodawania sekcji i stron do produktów. Jeśli masz pomysł, co chciałbyś zobaczyć dalej, daj nam znać! Po dziesięciu latach Gumroad dopiero się rozkręca. Dziękujemy za trzymanie się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *